Inżynier Procesu
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
Wyser Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
- odpowiedzialność za pełny przepływ procesu produkcji,
- Routings & BOMs,
- wsparcie merytoryczne dla zespołu techników (testy, modyfikacje),
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej (standardy pracy, wykresy, umowy),
- rozwiązywanie problemów (5M, 5Why),
- wsparcie dla innych deparamentów.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii materiałowej, metalurgii i pokrewne,
- doświadczenie na analogicznym stanowisku (minimum 2 lata),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- bardzo dobra znajomość MsOffice,
- samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
- przyjazną atmosferę pracy,
- wsparcie w zakresie relokacji.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-procesu-lodzkie,oferta,5870615

Sobieskiego 11
40-082 Katowice
ŚląskiePL