Operator prasy krawędziowej lub hydraulicznej
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Włoszczowa
Firma:
ZPUE S.A we Włoszczowej
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Kluczowe zadania:
-Obsługa prasy krawędziowej lub hydraulicznej, wykrawarek rewolwerowych, nożyc, zaginarek.

Nasze wymagania:
-Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
-Umiejętność czytania rysunku technicznego;
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Co oferujemy:
-Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o zasięgu międzynarodowym;
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
-Wsparcie we wdrożeniu;
-Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
-Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;
­-Niezbędne narzędzia pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-lub-hydraulicznej-gliwice-katowice,oferta,5849868

ul. Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa
ŚwiętokrzyskiePL