Operator centrum obróbczego CNC
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Przyłęki
Firma:
ZPUH OSKA
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Przygotowanie i ustawienie obrabiarki, kompletacja niezbędnego oprzyrządowania,
-Obróbka mechaniczna elementów zgodnie z rysunkiem technicznym na centrum obróbczym sterowanym numerycznie,
-Kontrola operacyjna obrabianych elementów za pomocą narzędzi pomiarowych.

Wymagania:
-Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
-Znajomość rysunku technicznego,
-Dokładność/precyzja,
-Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i pomiarowych,
-Znajomość techniki obróbki metali: obróbka skrawaniem na centrach obróbczych,
-Praktyczne doświadczenie w obróbce skrawaniem.

Oferujemy:
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
-Stabilne warunki zatrudnienia,
-Dowóz autobusem na trasie Bydgoszcz-Przyłęki-Bydgoszcz.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/operator-centrum-obrobczego-cnc-bydgoszcz-okolice-przyleki-pow-bydgoski,oferta,5008590?sug=oferta_bottom_bd_2

Kontakt z wystawcą:

ZPUH OSKA
ul. Wydmowa 7
86-005 Przyłęki
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5540238937
REGON:
90057056