ŚLUSARZ – MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Lokalizacja:
Podkarpackie, Wólka Pełkińska
Firma:
STAL-SYSTEMS S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-prowadzenie prac zgodne z dokumentacją,
-dbanie o jakość i estetykę wykonywanych elementów

Wymagania dla kandydata:
-wykształcenie zawodowe
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-dyscyplina pracy

Oferujemy:
-umowę o pracę na pełny etat
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia uprawnień

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-monter-konstrukcji-stalowych-wolka-pelkinska-pow-jaroslawski,oferta,5828573

Wólka Pełkińska 205A
37-511 Wólka Pełkińska
PodkarpackiePL