Operator CNC - Programista CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Rędziny
Firma:
MOLDMAR KRZYSZTOF MARCINKOWSKI
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa frezarek CNC
-Pisanie prostych programów
-Uzbrajanie i wymiana narzędzi
-Zapoznawanie się z dokumentacją techniczną przed wykonaniem detali
-Wykonywanie detali według załączonej dokumentacji wykonawczej i procesu technologicznego

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – możliwość przyuczenia
-Znajomość rysunku technicznego
-Praktyczna znajomość obróbki skrawaniem
-Umiejętności pracy zespołowej
-Zdolności interpersonalne

Oferujemy:
-Stałe i dobrze płatne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w pełnym wymiarze godzin – dostosowanie czasu pracy do pracownika
-Pracę w stabilnej rozwojowej firmie
-Udział w bardzo zaawansowanych i rozwojowych projektach

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-programista-cnc-czestochowa,oferta,5007364?sug=list_top_cr_bd_15

Okupnicka 6
42-242 Rędziny
ŚląskiePL
NIP:
949-180-71-06