Operator - Programista centrum tokarskiego CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-przygotowywanie detali do obróbki,
-dobór narzędzi, parametrów,
-programowanie maszyny,
-obróbka detali na maszynie 5-osiowej CNC (DMG CTX - sterowanie Heidenhein),
-obróbka mechaniczna pozostała,
-kontrola wymiarowa detali.

Wymagania:
-znajomość rysunku technicznego,
-znajomość technologii obróbki,
-znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
-doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
-mile widziane doświadczenie w zakresie samodzielnej pracy na tokarce CNC
(dodatkowym atutem będzie znajomość sterowania Heidenhein),

Oferujemy:
-umowę o pracę – pełen etat,
-dwie zmiany (6-14 lub 14-22),
-dobre warunki zatrudnienia – atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna,
-atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,
-nowoczesne narzędzia pracy,
-możliwy dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską (5 minut pieszo od przystanku autobusowego) lub bezpłatny parking.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-tokarz-poznan,oferta,5787126

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463