Spawacz MAG
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
Firma:
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Do zakresu prac spawacza MAG oprócz spawania konstrukcji ze stali węglowych i stopowych należy szlifowanie elementów do spawania oraz obróbka ślusarska spoin po spawaniu. Wskazana umiejętność spawania też metodą TIG

Wymagania:
Wymagania to książeczka spawacza z ukończonym co najmniej kursem w zakresie spawania konstrukcji stalowych metodą MAG (spoiny pachwinowe) min. 2 letnie doświadczenie w zakresie spawania konstrukcji stalowych i blach o grubości od 2 do 6 mm. Wymagana umiejętność samodzielnej obsługi spawarki (puls, hot start itd. i nastaw wg WPS), znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę, wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności (minimum 3 tyś zł netto). Warunkiem przyjęcia jest biegła znajomości rysunku technicznego, pozytywne zaliczenie próbek. Zapewniamy szkolenie specjalistyczne także za granicą możliwość awansu do nadzoru spawalniczego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-mag-jelcz-laskowice,oferta,5042117

Inżynierska 3
55-221 Jelcz-Laskowice
DolnośląskiePL