OPERATOR CENTRUM CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
H. Cegielski -Fabryka Silników Agregatorowych i Trakcyjnych Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Kompleksowa obsługa centrum obróbczego CNC,
-Dobór narzędzi do obróbki i kontrola ich stanu,
-Dobór parametrów obróbczych,
-Kontrola wykonywanych detali,
-Przygotowanie materiału do obróbki,
-Współpraca z działem technologicznym przy optymalizacji procesów.

Wymagania:
-Doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych - warunek konieczny,
-Znajomość rysunku technicznego,
-Znajomość technologii obróbki skrawaniem,
-Praktyczna znajomość narzędzi do obróbki mechanicznej, umiejętność samodzielnego uzbrojenia obrabiarki w narzędzia,
-Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
-Znajomość systemu sterowania Sinumerik,
-Umiejętność samodzielnego oprogramowania obrabiarki dla wykonawstwa prostych detali,
-Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:
-Współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
-Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
-Pracę 3-zmianową,
-Szkolenia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-centrum-cnc-poznan,oferta,5799272

ul. 28 Czerwca 1956r. nr 189/191
61-485 Poznań
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7831494511
REGON:
631246497