Spawacz kadłubów aluminiowych
Lokalizacja:
Pomorskie, Tczew
Firma:
Alumech Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-spawanie konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:
-umiejętność spawania metodą 131 – warunek konieczny
-umiejętność spawania metodą 141 – warunek konieczny
-doświadczenie zawodowe z zakresu spawania konstrukcji aluminiowych (grubości blachy 1-10 mm)
-umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość symboli spawalniczych
-umiejętność obsługi podstawowych narzędzi kontrolno-pomiarowych
-uprawnienia do obsługi wózka widłowego - mile widziane
-zaangażowanie i własna motywacja do pracy
-odpowiedzialność za realizowane zadania

Oferujemy:
-pracę przy wymagających i interesujących projektach kadłubów aluminiowych łodzi hybrydowych
-stabilne warunki zatrudnienia
-nowoczesne narzędzia pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-kadlubow-aluminiowych-tczew,oferta,5044528

Sobieskiego 292 C/4
84-200 Wejherowo
PomorskiePL