Operator CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
SDA Spółka Jawna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków obejmuje:
-obsługę frezarki pionowej CNC,
-wdrażanie programów
-samokontrola wytwarzanych wyrobów

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne zawodowe,
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-Minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
-Mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC, SIEMENS,
-Dyspozycyjność - praca w systemie trzy zmianowym,
-Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie.
-Samodzielna obsługa maszyn CNC
-Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
-szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
-dużą możliwość rozwoju
-pracę na ciekawym stanowisku, brak rutyny
-możliwość poszerzania swojej wiedzy technicznej i umiejętności manualnych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-wroclaw,oferta,5752553

Opolska 188
52-014 Wrocław
DolnośląskiePL
NIP:
8952003719
REGON:
21672507