FORMIERZ - ODLEWNIK
Lokalizacja:
Śląskie, Czeladź
Firma:
P.W.”BUDMET” Dariusz Nocoń, Adam Nocoń
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Wymagania:
-Doświadczenie zawodowe na stanowisku formierz – odlewnik.
-Umiejętność biegłego posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną.
-Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
-Samodzielność, inicjatywa w działaniu.

Zakres obowiązków:
-Formowanie w masach piaskowych form i rdzeni.
-Wykonywanie odlewów z metali nieżelaznych, aluminium.
-Dbałość o jakość wykonywanych elementów.

Oferujemy:
-Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie,
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00,
-Przyjazną atmosferę pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/formierz-odlewnik-czeladz,oferta,5745832

Stanisława Staszica 171
41-250 Czeladź
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6540006788