Technolog - Programista maszyn CNC
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Ciechocin
Firma:
BSB Poland Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej
-przygotowanie technologii cięcia laserowego
-nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami,
-optymalizacje procesów produkcyjnych i wykorzystywanych zasobów w firmie,
-kalkulacje nowych wyrobów,
-opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy ERP

Wymagania:
-wykształcenie min. średnie techniczne mile widziane wyższe
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD
-znajomość oprogramowania TruTops – mile widziana
-dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
-znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
-stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
-atrakcyjny system wynagradzania i premiowania,
-możliwość korzystania ze szkoleń,
-samodzielność na stanowisku pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole :)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-maszyn-cnc-ciechocin-pow-golubsko-dobrzynski,oferta,5761126

Ciechocin 36A
87-408 Ciechocin
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9562246142