Tokarz
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Pneumat System Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka);
-wykonywanie różnych elementów na podstawie rysunków wykonawczych;
-obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
-dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur;
-organizacja powierzonych obowiązków i zarządzanie ich realizacją;
-współpraca z pozostałymi pracownikami produkcji w celu realizacji powierzonych zadań;
-dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy;

Ponadto od kandydatów oczekujemy:
-preferowane wykształcenie: min. zawodowe;
-znajomość rysunku technicznego;
-doświadczenie na podobnym stanowisku umożliwiające samodzielną obsługę tokarki konwencjonalnej;
-wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy;
-sumienność, rzetelność, punktualność;
-znajomość zagadnień z zakresu mechaniki będzie dodatkowym atutem;

Twój zysk:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jedną zmianę;
-rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę;
-stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych;
-dofinansowanie do Benefitów – karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna;
-atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych umiejętności).

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-wroclaw,oferta,5753382

Obornicka 160
51-114 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8951791519
REGON:
932914224