Ślusarz - Spawacz
Lokalizacja:
Śląskie, Czeladź
Firma:
P.W.”BUDMET” Dariusz Nocoń, Adam Nocoń
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Prace ślusarsko – spawalnicze (spawanie metodą MIG / MAG, TIG)
Składanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym.
Dbałość o prawidłowy stan techniczny narzędzi oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarza - spawacza.
Umiejętność spawania metodą MIG / MAG, TIG.
Dobra znajomość rysunku technicznego.
Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
Samodzielność, inicjatywa w działaniu.
Mile widziana umiejętność napawania.

Oferujemy:
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00.
Przyjazną atmosferę pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-czeladz,oferta,5745881

Stanisława Staszica 171
41-250 Czeladź
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6540006788