OPERATOR MASZYN CNC - FREZER
Lokalizacja:
Lubelskie, Lublin
Firma:
CEWAR Sp. z o.o. Sp. K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem zgodnie z instrukcją i dokumentacją,
-utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłowa eksploatacje powierzonych narzędzi i maszyn,
-przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
-dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
-stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe (preferowane techniczne),
-co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stanowisku frezera CNC,
-znajomość prostych programów CNC.

Oferujemy:
-stabilną pracę,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy,
-dostęp do niezbędnych materiałów,
-wsparcie doświadczonej kadry.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-frezer-lublin,oferta,5736482

Pancerniaków 1B
20-331 Lublin
LubelskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
712-01-58-664