Technolog
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdańsk
Firma:
Przedsiębiorstwo Cemet ltd Sp.zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Opracowywanie procesów produkcyjnych – technologii,
-Kalkulowanie czasu wykonywania operacji produkcyjnych,
-Współpraca z Dyrektorem Produkcji i Mistrzami,
-Udział w procesie doskonalenia jakości wyrobów,
-Nadzór nad dokumentacją techniczną,
-Sporządzanie kalkulacji ofertowych.

Wymagania:
-Doświadczenie w produkcji maszyn, urządzeń lub konstrukcji Offshore – warunek konieczny,
-Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny),
-Znajomość procesów i technologii: montażu, spawania i obróbki mechanicznej,
-Znajomość programu Auto-Cad, Solid Edge,
-Komunikatywność i otwartość,
-Umiejętność współpracy,
-Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
-Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Pakiet świadczeń socjalnych,
-Możliwość dalszego doskonalenia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-gdansk,oferta,5704078

Sandomierska 34
80-051 Gdańsk
PomorskiePL