Specjalista ds. spawalniczych
Lokalizacja:
Podkarpackie, Rudnik
Firma:
Polimex-Mostostal S.A
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

ZAKRES ZADAŃ:
-nadzór nad pracami spawalniczymi,
-nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania,
-weryfikacja dokumentacji warsztatowej,
-pomoc w opracowywaniu technologii spawania,
-pomoc w opracowywaniu dokumentacji spawalniczej wg. wyznaczonych standardów,
-nadzór nad podwykonawcami prowadzącymi montaż konstrukcji i rurociągów,
-nadzór nad gospodarką materiałami dodatkowymi do spawania.

WYMAGANIA:
-wykształcenie wyższe techniczne,
-doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy produkcji elementów konstrukcji stalowych i rurociągów.
-dobra znajomość procesów spawalniczych.
-dobra znajomość rysunku technicznego
-dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office oraz znajomość programów CAD,
-dobra znajomość języka angielskiego,
-prawa jazdy kategorii B,
-bardzo dobra organizacji pracy,
-samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność,
-gotowość do pracy w delegacji na projektach realizowanych na terenie całej Polski i za granicą,
-posiadanie certyfikatów EWE/IWE, VT2 oraz znajomość przepisów i norm spawalniczych (9606-1, 287-1, 15614-1) będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
-zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Fspecjalista-ds-spawalniczych-jedlicze%2Coferta%2C5030386?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=0e8a1a9a-3979-421b-99b4-fa8f5b84f4d5&send_date=2017-01-12&utm_campaign=prog_kdk_1

Stalowa 5
37-420 Rudnik
PodkarpackiePL