Ślusarz – Monter
Lokalizacja:
DYWITY/k. Olsztyna
Firma:
"ULTRON" Zakład Urządzeń Elektronicznych
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Montaż mechaniczny na podstawie rysunków 2D i modeli 3D
-Montaż instalacji pneumatycznej i hydraulicznej

Czego oczekujemy?
-Doświadczenie na stanowisku ślusarz lub monter min. 2 lata
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność pracy w zespole
-Wysoka kultura estetyczna wykonywanej pracy
-Odpowiedzialność i dokładność
-Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?
-na 1 zmianę i elastyczne godziny pracy
-Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
-Udział w innowacyjnych projektach
-Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-monter-olsztyn-dywity-pow-olsztynski,oferta,5710765

Olsztyńska 66
11-001 DYWITY/k. Olsztyna
PL