Operator Maszyn Przeładunkowych
Lokalizacja:
Pomorskie, Gdańsk
Firma:
CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres zadań:
obsługa dźwigów samojezdnych w celu rozładunku i załadunku złomu (z wagonów i samochodów ciężarowych)
załadunek materiału do maszyny przerobowej
segregacja i hałdowanie złomu według klas złomu
obsługa placu składowego

Wymagania:
wykształcenie średnie lub zawodowe – mile widziane techniczne
uprawnienia kategorii II Ż (żurawie samojezdne) lub koparek jednonaczyniowych
praktyczne umiejętności posługiwania się żurawiem typu Fuchs lub podobnym
doświadczenie w pracy na żurawiach samojezdnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
pracę na nowoczesnym sprzęcie, w bezpiecznych warunkach,
pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-przeladunkowych-gdansk,oferta,5688771

Samsonowicza 2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
ŚwiętokrzyskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5272312319
REGON:
16364209