Frezer CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Grupa Koelner S.A. - Metalzbyt
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OBOWIĄZKI
-Ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;
-Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
-Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami;
-Praca w systemie 2-zmianowym.

WYMAGANIA
-Wykształcenie min. zawodowe techniczne;
-Doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn CNC (min. 1rok);
-Znajomości obsługi maszyn ze sterowaniem Fanuc, Heidenhain lub Haas;
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny);
-Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (warunek konieczny);
-Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań;
-Bardzo dobra organizacja pracy;
-Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej.

OFERUJEMY
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
-Ambitne, samodzielne stanowisko, praca w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
-Możliwość udziału w tworzeniu nowego, dynamicznego działu;
-Szerokie możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzeń;
-Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-wroclaw,oferta,4997188?sug=list_top_cr_bd_26

Kwidzyńska 6c
51-416 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8952016248
REGON:
21979878