TOKARZ
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
KIGEMA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
-toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz i mosiądz)
-obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarka)

Wymagania:
-wykształcenie min. na poziomie zawodowym
-mile widziane uprawnienia na sterowanie suwnicą z poziomu „0”
-podstawowa znajomość rysunku technicznego
-komunikatywny język polski dla cudzoziemców

Oferujemy:
-umowę o pracę
-dobre wynagrodzenie
-pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
-system premiowy
-fundusz świadczeń socjalnych
-pracę w systemie zmianowym
-możliwość przyuczenia do zawodu

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-wroclaw,oferta,5703840

ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6793131727
REGON:
364975231