Specjalista ds. sprzedaży
Lokalizacja:
Mazowieckie, Jawczyce
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:
obsługa klientów zagranicznych
realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
pozyskiwanie nowych klientów
budowa oraz rozwój długotrwałych i stabilnych relacji handlowych
obsługa bazy danych klientów i dystrybutorów
reprezentowanie firmy podczas targów branżowych

Wymagania:
wykształcenie średnie
min. 2 lata doświadczenia w Działach Sprzedaży B2B (preferowana branża motoryzacyjna)
inicjatywa i samodzielność w działaniu
kreatywność w myśleniu i działaniu
umiejętność podejmowania decyzji
zdolności analityczne
umiejętność prowadzenia negocjacji
znajomości pakietu MS Office
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
pracę w firmie pełnej wyzwań
możliwość rozwoju zawodowego
zatrudnienie na umowę o pracę
prywatną opiekę medyczną

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-warszawa-okolice-jawczyce-pow-warszawski-zachodni%2Coferta%2C5646016

Piastowska 67
05-850 Jawczyce
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
525-000-08-60
REGON:
12078978