Technolog Obróbki Skrawaniem
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Kielce
Firma:
SHL Production Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Projektowanie i wdrażanie procesów obróbki skrawaniem dla detali i wyrobów wchodzących do planów produkcji, zgodnie z procedurą APQP.
Wdrażanie do produkcji narzędzi i oprzyrządowania technologicznego stosowanego w procesach obróbki skrawaniem.
Stała aktualizacja i usprawnianie technologii obróbki skrawaniem produkowanych wyrobów pod kątem obniżki pracochłonności, materiałochłonności i poprawy jakości.
Prowadzenie dokumentacji technologicznej produkowanych wyrobów, zmian konstrukcyjnych i technologicznych oraz ich aktualizacja.
Obsługa systemu SIGIP.
Współpraca i wsparcie techniczne innych Działów.
Posiadanie dokładnej znajomości obowiązujących przepisów BHP i P.Poż oraz istniejących katalogów, programów, norm w zakresie technologii.
Znajomość i stosowanie procedur z zakresu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem obowiązujących w Dziale.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.
Doświadczenie w obróbce skrawaniem i doborze narzędzi skrawających.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Wiedza w dziedzinie termicznego cięcia metali, kształtowania blach, spawania elektrycznego, obróbki skrawaniem i malowania.
Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach i wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.
Umiejętność logicznego rozumowania, analizowania zjawisk, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stabilne warunki zatrudnienia,
odpowiednie narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-obrobki-skrawaniem-kielce,oferta,5680583

Zagnańska 27
25-528 Kielce
ŚwiętokrzyskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9591890302
REGON:
260374510