Kontroler/Kontrolerka w Zakładzie Konstrukcji Stal
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Szczecin
Firma:
HURTOSTAL 2 SP. Z O.O.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Nadzór nad produkcją gwarantujący wysoką jakość wytwarzanych konstrukcji stalowych zgodnych z wymogami klienta oraz obowiązującymi normami i standardami ISO,
Kontrola dostaw usług i nadzór jakościowy w procesie produkcyjnym,
Sporządzanie dokumentacji i procedur jakościowych zgodnie z systemem ISO 9001 i EN 1090,
Wykonywanie raportów pokontrolnych,
Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie techniczne,
WYMAGANE MINIMUM 3 LETNIE DOŚWIADCZENIE w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża - przemysł metalurgiczny),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Mile widziany Certyfikat VT2
Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/kontroler-kontrolerka-w-zakladzie-konstrukcji-stalowych-szczecin,oferta,5657448

Pomorska 53b
70-812 Szczecin
ZachodniopomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9552354686