Technolog - Programista maszyn
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
Sapa Aluminium Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
projektowanie i nadzorowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, wypalanie, spawanie;
dobór narzędzi do obróbki skrawaniem;
optymalizacja procesów produkcji detali;
prowadzenie dokumentacji technologicznej.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie techniczne ( mile widziane: obróbka skrawaniem, CNC);
znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem;
znajomość rysunku technicznego;
obsługa programu AutoCad;
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy;
gotowość do pracy 3-zmianowej.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
zdobywanie ciekawych i nowych doświadczeń zawodowych;
możliwość awansu;
udział w szkoleniach specjalistycznych;
pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. świadczenie socjalne, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, upominki świąteczne, premia roczna).

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-maszyn-lodz,oferta,5629932

Kopernika 18
64-980 Trzcianka
WielkopolskiePL