Technolog
Lokalizacja:
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
Firma:
Final SA
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków
Opracowanie i wdrożenie dokumentacji technologicznej procesu wyciskania.
Aktualizowanie dokumentacji technologicznej i rozpowszechnienie na stanowiska pracy.
Dobór optymalnych parametrów technologicznych dla poszczególnych matryc i profili.
Zbieranie i analiza parametrów technologicznych.
Nadzór nad zapisami związanymi z realizacją procesu technologicznego.
Analiza zapisów w celu poprawy jakości i efektywności produkcji
Nadzór nad realizacją procesu wyciskania profili aluminiowych zgodnie z zaleceniami i dokumentacją technologiczną.
Ciągłe doskonalenie technologii procesu wyciskania.
Rozwiązywanie problemów jakościowych w ścisłej współpracy z działem jakości na wydziale tłoczni.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży produkcyjnej.
Wykształcenie wyższe.
Inicjatywa w działaniu, umiejętności organizacyjnie i analityczne.
Znajomość języka angielskiego, (opcjonalnie języka niemieckiego).
Umiejętność obsługi pakietu Ms Office.

Zapewniamy:
Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjny system premiowy.
Dodatkową opiekę zdrowotną.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Dofinansowanie do karty Multisport.
Niezbędne narzędzia pracy.
Przyjazną atmosferę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-dabrowa-gornicza,oferta,5662871

Kontakt z wystawcą:

Final SA
Koksownicza 9
42-523 Dąbrowa Górnicza
ŚląskiePL
NIP:
5732287848
REGON:
151375208