Lider Nowych Uruchomień
Lokalizacja:
Łódzkie, Kutno
Firma:
Odlewnia Kutno Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Kierowanie pracami zespołu wdrażającego nowe wyroby/projekty, w zakresie ram czasowych, kosztów i jakości,
Udział w definiowaniu procesu technologicznego,
Wdrażanie produktu do produkcji seryjnej zgodnie z procedurą APQP,
Odpowiedzialność za projekt od momentu otrzymania rysunków wykonawczych do przekazania do działu produkcji,
Zapewnianie wsparcia produkcji w zakresie rozwiązywania problemów związanych z jakością i wydajnością,
Analizy techniczne na potrzeby Zarządu oraz uczestnictwo w prowadzeniu procesu inwestycyjnego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne,
Co najmniej 3lata doświadczenia pracy w dziale industrializacji bądź uruchomień projektów,
Co najmniej jedno wdrożenie produktu do produkcji,
Biegła znajomość języka Angielskiego,
Dobra znajomość rysunku technicznego,
Znajomość zagadnień APQP, PPAP.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Niezbędne narzędzia pracy,
Prywatną opiekę medyczną,
Pracę w Grupie Kapitałowej o dużym potencjale rozwoju.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/lider-nowych-uruchomien-kutno,oferta,5629020

Cieszyńska 23G
40-173 Łaziska Górne
ŚląskiePL