Operator Prasy Krawędziowej CNC - Wykrawarki
Lokalizacja:
Lubelskie, Świdnik
Firma:
Tema Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
wykonywanie elementów zgodnie ze specyfikacją techniczną,
ustawienie parametrów maszyny, poprzez odpowiednie zaprogramowanie,
kontrola wykonanych zagięć,
dbanie o stanowisko pracy,
obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
wprowadzanie odpowiednich korekt,
sprawdzanie zgodności detalu gotowego z rysunkiem,
operowanie narzędziami dla wykrawarki.

Wymagania:
znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
umiejętności uczenia się wprowadzania prostych programów gięcia,
sumienność, rzetelność, precyzja i zaangażowanie w pracę,
mile widziane doświadczenie pracy na prasie krawędziowej lub inne z CNC,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
pracę w młodym, zgranym zespole,
atrakcyjny system wynagradzania, (stałe wynagrodzenie oraz premie),
mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
praca w systemie trzyzmianowym.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-cnc-wykrawarki-swidnik,oferta,5658867

Al. Lotników Polskich 1
21-045 Świdnik
LubelskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7123238671
REGON:
60732417