Technolog – Konstruktor
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
ODLEWNIA ŻELIWA BYDGOSZCZ SP. Z O.O.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
nadzór nad powierzonym procesem technologicznym
opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji
konstruowanie w środowisku Solid Edge, CAM
ustalanie normatywów czasów technologicznych
wsparcie w tworzeniu dokumentacji jakościowej procesów
poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne – znajomość procesów odlewniczych będzie dodatkowym atutem
znajomość procesów projektowania
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej
odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym holdingu
pakiet socjalny
korzystne warunki wynagradzania
pakiet medyczny
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
prace od zaraz w młodym dynamicznym zespole

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-konstruktor-bydgoszcz,oferta,5637914

Zygmunta Augusta 11
85-082 Bydgoszcz
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9671035444
REGON:
92435031