Spawacz
Lokalizacja:
Mazowieckie, Kozienice
Firma:
Doosan Babcock Energy Polska S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Realizację prac kontraktowych
Remonty i naprawy maszyn oraz urządzeń przemysłowych i energetycznych

Wymagania:
Biegła umiejętność spawania potwierdzona uprawnieniami - minimum jedną z metod: 141,141/111
Mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne G2E

Oferujemy:
pracę w międzynarodowej firmie
umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
atrakcyjny system premiowy
pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-kozienice,oferta,5626477

Golejowska 73B
44-207 Rybnik
ŚląskiePL