Technolog
Lokalizacja:
Podkarpackie, Dębica
Firma:
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie dokumentacji technologicznej,
Tworzenie kosztorysów, kalkulacja czasów wykonania oraz materiałów potrzebnych do realizacji zleceń produkcyjnych,
Planowanie i kontrola terminów przygotowania kalkulacji,
Współpraca z innymi działami przy pozyskiwaniu kontraktów oraz ich realizacji,
Wsparcie technologiczne pracowników produkcji, udział we wdrożeniach i uruchamianiu produkcji.

Wymagania:
Umiejętność analizy rysunku technicznego pod kątem możliwości technicznych firmy,
Wiedza z zakresu materiałoznawstwa,
Znajomość systemu CAD 2D i 3D,
Znajomość procesów produkcyjnych (cięcie laserem, gięcie, obróbka skrawaniem, spawanie),
Umiejętność pracy w zespole,
Komunikatywność, kreatywności, pomysłowość,
Znajomość MS Office.

Oferujemy:
Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
Realny udział w rozwoju projektów,
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-debica,oferta,5645761

Świętosława 272
39-200 Dębica
PodkarpackiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8722216699
REGON:
691794074