ŚLUSARZ (MECHANIK)
Lokalizacja:
Podkarpackie, Rzeszów
Firma:
Zakład Metalurgiczny "WSK Rzeszów" Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń oraz bieżąca kontrola stanu technicznego,
diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie mechaniki maszyn i urządzeń,
analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń,
wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie dokumentacją techniczną,
nadzór nad dokumentacją techniczną i prowadzenie dokumentacji z napraw, konserwacji.

Wymagania:
wykształcenie min. średnie kierunkowe techniczne,
praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej,
umiejętność posługiwania się z dokumentacjątechniczną (rysunki,schematy),
umiejętność spawania (gazowego i elektrycznego),
znajomość maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,
umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz konsekwencja w realizacji zakładanych celów,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale UR,
brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m,
dyspozycyjność (praca 3-zmianowa).

Oferujemy:
pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej,
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet socjalny.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-machanik-rzeszow,oferta,5643529

Hetmańska 120
35-078 Rzeszów
PodkarpackiePL