ASYSTENT PROJEKTANTA
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Głogów
Firma:
BIPROMET S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałów oraz pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu Auto-Cad w uzgodnieniu z projektantem prowadzącym
opracowywanie drobnych projektów mechanicznych
udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami
bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym
mile widziane co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w pracy w biurze projektowym
dobra znajomość oprogramowania AutoCAD i Inventor
umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie i dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę w pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-projektanta-glogow,oferta,5621904

Graniczna 29
40-956 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6340197513
REGON:
3555075