Monter Maszyn Przemysłowych - Mechanik
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Profilogic Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
montaż mechaniczny maszyn i urządzeń przemysłowych (mechanika, pneumatyka, hydraulika),
analiza sprawności montowanych mechanizmów,
weryfikacja poprawności wykonania elementów mechanicznych podczas montowania,
dbałość o ustalony porządek w warsztacie mechanicznym.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe,
minimum 3 lata doświadczenia w pracach montażowych, mile widziane maszyny i urzadzenia
znajomość rysunku technicznego,
znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
wysokie umiejętności manualne i wysoka kultura techniczna,
doświadczenie w pracach ślusarskich,
umiejętność analizy poprawnego działąnia montowanych mechanizmów,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność obsługi maszyn obróbczych (tokarka, frezarka) będzie dodatkowym atutem,
doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem,
znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę na korzystnych warunkach,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku,
pracę przy użyciu najnowszych narzędzi,
możliwość rozwoju zawodowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/monter-maszyn-przemyslowych-mechanik-wroclaw,oferta,5554558

Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
DolnośląskiePL