POMOCNIK OPERATORA CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Sochaczew
Firma:
Firma ZATORSKI
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
praca przy procesie wiórowej obróbki mechanicznej tworzyw konstrukcyjnych (skrawanie)
kontrola ilościowa i jakościowa towarów
pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki
utrzymywanie we właściwym stanie czystości stanowiska pracy
realizacja planów produkcyjnych
ścisła współpraca z osobami kierującymi działem

Wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
odpowiedzialność, komunikatywność
dokładność i systematyczność
dobra organizacja pracy
zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
znajomość programów CAD będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na samodzielnym stanowisku
pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
dostęp do szkoleń i możliwość doskonalenia zawodowego
dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
niezbędne narzędzia pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/pomocnik-operatora-cnc-sochaczew,oferta,5568855

Gawłowska 99
96-500 Sochaczew
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8371322699
REGON:
750395555