Operator urządzeń do obróbki cieplnej metali
Lokalizacja:
Świebodzin
Firma:
Bodycote
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Obsługa pieców do obróbki cieplnej metali
Przygotowanie wsadu pieca
Nadzór nad realizowanymi procesami

Wymagania:
Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne
Podstawowa umiejętność obsługi komputera
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę sterowaną z poziomu „0”

Oferujemy:
Umowę o pracę
Stabilną i pewną pracę w nowo powstałym zakładzie
Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-urzadzen-do-obrobki-cieplnej-metali-swiebodzin,oferta,5547924

Kontakt z wystawcą:

Bodycote
Zachodnia 10
55-011 Siechnice
DolnośląskiePL