PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
Firma:
CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Będziesz zajmował się zakupem złomu od klientów oraz czuwał nad prawidłowym przepływem tego surowca do Huty.

A dokładniej - Twoje przyszłe obowiązki to:
budowanie długofalowych relacji z klientami firmy w regionie
realizacja ilościowych i jakościowych celów handlowych
aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
raportowanie wyników pracy
współtworzenie właściwego wizerunku firmy

Nasze wymagania:
co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako handlowiec w obszarze B2B
wykształcenie wyższe
prawo jazdy kat. B
duże zdolności interpersonalne
komunikatywność

Jeśli:
komunikatywnie znasz język angielski
masz doświadczenie na podobnym stanowisku
będzie to Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:
stałą pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego
samochód służbowy
pakiet socjalny

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-czestochowa,oferta,5543454

Samsonowicza 2
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
ŚwiętokrzyskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5272312319
REGON:
16364209