Szlifierz narzędziowy CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Dąbrowa Górnicza
Firma:
GÜHRING POLSKA SP. Z O.O.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Regeneracja i produkcja narzędzi na szlifierkach CNC

Wymagania:
wyksztalcenie techniczne;
bardzo dobra znajomość rys. technicznego;
znajomość przyrządów pomiarowych;
mile widziana znajomość narzędzi skrawających oraz szlifierek cnc do produkcji i regeneracji narzędzi skrawających;
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
pracę w prężnie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia
atrakcyjne wynagrodzenie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/szlifierz-narzedziowy-cnc-dabrowa-gornicza,oferta,5540077

Aleja Zagłębia Dąbrowskiego 21
41-300 Dąbrowa Górnicza
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7321965644
REGON:
473100382