OPERATOR OBRABIAREK
Lokalizacja:
Podkarpackie, Borowa
Firma:
PPUH Borimex
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zapraszamy do aplikowania kobiety i mężczyzn.

Opis Stanowiska:
obsługa obrabiarek do obrobki metalu
nadzór nad prawidłowym wykonaniem detali

Wymagania w stosunku do osoby zatrudnionej na stanowisku:
gotowość do pracy 3-zmianowej
odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań
samodzielność, rzetelność

Oferujemy:
szkolenie i przyuczenie do zawodu operatora obrabiarek
naukę czytania rysunku
szkolenie z zakresu posługiwania sie narzędziami pomiarowymi
umowę o pracę na pełen etat
ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami w branży
możliwość osobistego i zawodowego rozwoju - podnoszenie kwalifikacji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-borowa-pow-mielecki,oferta,5537809

Borowa 110A
39-305 Borowa
PodkarpackiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
8170001391
REGON:
690000451