Ślusarz remontowy
Lokalizacja:
Podlaskie, Białystok
Firma:
PROMOTECH Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska
praca w dziale Utrzymania Ruchu-
utrzymanie parku maszynowego w sprawności. diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,
przeprowadzanie okresowych przeglądów oraz napraw maszyn..
utrzymanie minimalnego stanu podstawowych części serwisowych.
praca na wysokości.
praca zmianowa.

Wymagania
wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym
doświadczenie na podobny stanowisku min. 5 lat
znajomość zagadnień związanych z mechaniką i budową maszyn sterowanych numerycznie, manualnie (tokarki, frezarki, szlifierki).
znajomość podstaw związanych z elektrycznym sterowaniem maszyn.
dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
uprawnienia SEP do 1kV.
uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
dyspozycyjność w przypadku wystąpienia awarii

Oferujemy
stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
dofinansowanie do karty Benefit
motywacyjny system wynagrodzeń,

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-remontowy-bialystok,oferta,5536574

ul. Elewatorska 23/1
15-620 Białystok
PodlaskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5420208365
REGON:
8125103