Metalurg
Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Końskie
Firma:
KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

KLUCZOWE OBOWIĄZKI
Opracowywanie norm zużycia materiałów wsadowych dla wytopu żeliwa
Opracowywanie instrukcji metalurgicznych dla gatunków żeliw
Prowadzenie dokumentacji procesu wytopu i zalewania odlewów
Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania detali w zakresie metalurgii
Optymalizacja technologii procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy
Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad wykonaniem
Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom
Wsparcie technologiczne dla pracowników wydziału topialni

WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe techniczne o profilu odlewniczym lub metalurgicznym
Bardzo dobra znajomość zagadnień metalurgicznych w zakresie żeliw szarych, sferoidalnych i stopowych
Dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość pakietu programów Microsoft Office
Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
Otwartość na nowe rozwiązania
Umiejętność pracy w zespole

OFERTA
ciekawa praca w stabilnej firmie
motywacyjny system wynagradzania
możliwość rozwoju i awansu zawodowego
zdobycie atrakcyjnego doświadczenia zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/metalurg-konskie,oferta,5533585

1 Maja 57
26-200 Końskie
ŚwiętokrzyskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6580001047
REGON:
27772