Galwanizer
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Luboń
Firma:
„Steelpress” Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-obróbka galwaniczna metalowych akcesoriów do przyczep

Wymagania:
-wykształcenie techniczne: chemia, ochrona środowiska
-znajomość technologii galwanicznych
-warunek konieczny - min. 2 letnie doświadczenie w galwanizerni elektrolitycznej, cynkownia
-samodzielność, zaangażowanie w powierzone zadania
-umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:
-interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
-samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
-możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/galwanizer-lubon-poznan-okolice,oferta,5469728?sug=oferta_bottom_ss_3

Powstańców Wielkopolskich 48
62-031 Luboń
WielkopolskiePL