Operator obrabiarek skrawających
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
ZAKŁADY METALURGICZNE POMET S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Obsługa obrabiarek skrawających konwencjonalnych / numerycznych
-Realizacja programu obróbczego zgodnie z obowiązującymi harmonogramami, instrukcjami i procedurami
-Pomiar i kontrola zgodności wykonanych wyrobów
-Dobór narzędzi oraz parametrów obróbki
-Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
-Praca 3-zmianowa

Wymagania:
-Praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, średnicówka itp.),
-Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
-Podstawowa znajomość obsługi obrabiarek konwencjonalnych,
-Chęć nauki,
-Wiedza dotycząca obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-Umowę o pracę (po okresie próbnym),
-Możliwość doszkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
-Możliwość pracy w nadgodzinach.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-skrawajacych-poznan,oferta,5518723

Krańcowa 20
61-037 Poznań
WielkopolskiePL