Kierownik Operacyjny
Lokalizacja:
Śrem
Firma:
Polska Grupa Odlewnicza S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w OŻ „Śrem” SA, będącej częścią grupy PGO S.A.;
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
Inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń, certyfikatów;
Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie będzie realizował Kierownik Operacyjny:
Planowanie, organizowanie i realizacja zadań produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizacyjnych,
Implementowanie nowoczesnych systemów zarządzania (narzędzia Lean Management) oraz bieżąca współpraca z wydziałem produkcyjnym w celu ich wdrożenia,
Wytyczanie krótko- i długoterminowych planów wydziałów produkcyjnych,
Zarządzanie zespołem produkcyjnym oparte na wartościach PGO S.A. oraz dążenie do ciągłego doskonalenia podległego zespołu,
Ścisła współpraca z pozostałymi wydziałami zakładu.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?
Min. 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (przemysł ciężki, automotive),
Poparte sukcesami doświadczenie we wdrażaniu narzędzi Lean Management,
Umiejętność organizacji pracy oraz budowania motywacji zespołu,
Doświadczenie w rozliczaniu pracy zespołu przy użyciu wskaźników KPI,
Wykształcenie wyższe techniczne,
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-operacyjny-srem%2Coferta%2C5489735

Armii Krajowej 41
40-698 Katowice Katowice
PL
NIP:
7712374309
REGON:
590722383