Młodszy specjalista ds. audytu wewnętrznego
Lokalizacja:
Mazowieckie, Siedlce
Firma:
Polimex-Mostostal S.A w Siedlcach
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

ZAKRES ZADAŃ:

-prowadzenie audytów i kontroli w spółkach Grupy Kapitałowej,
-przygotowywanie raportów, formułowanie ocen i rekomendacji,
-dokumentowanie czynności audytowych,
-kontrola oraz prezentowanie wniosków audytowanym jednostkom,
-monitorowanie i raportowanie wdrażania rekomendacji poaudytowych,
-uczestnictwo w przygotowywaniu rocznych planów audytu.

WYMAGANIA:

-wykształcenie wyższe - ekonomiczne, inżynierskie, finansowe, matematyczne,
-znajomość narzędzi i procedur audytowych,
-znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP mile widziana,
-wysokie zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
-terminowość, rzetelność, obiektywność,
-bardzo dobra organizacja pracy,
-prawo jazdy kat. B,
-gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju,
-min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
-zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-audytu-wewnetrznego-siedlce,oferta,4987275

Terespolska 12
08-110 Siedlce
MazowieckiePL