Tokarz Narzędziowy-Konwencjonalny
Lokalizacja:
Września
Firma:
MIKROMA CTS
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Obsługa tokarek konwencjonalnych;
-Obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
-Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
-Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
-Nadzór nad przebiegiem procesu;
-Współpraca z technologami/programistami.

Wymagania:
-Znajomość zagadnień związanych z toczeniem;
-Udokumentowane doświadczenie w obszarze toczenia będzie dodatkowym atutem;
-Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym;
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
-Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:
-Nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy;
-Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia;
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Tryb pracy: jedna zmiana 7.00 - 15.00

Miejsce pracy: Września

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-narzedziowy-konwencjonalny-wrzesnia,oferta,5360841?sug=oferta_bottom_ss_5

Kontakt z wystawcą:

MIKROMA CTS
Wrocławska 93
63-400 Ostrów Wielkopolski
WielkopolskiePL