Księgowa / Księgowy
Lokalizacja:
Gliwice
Firma:
MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Wymagania:

wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość),
znajomość obowiązujących przepisów w zakresie prawa podatkowego, w szczególności VAT i CIT oraz prawa bilansowego,
minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word,
doświadczenie w pracy na programach księgowych klasy ERP,
mile widziana znajomość języka angielskiego/ niemieckiego,
umiejętność analitycznego myślenia,
rzetelność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w grupie,
dążenie do rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.

Zakres obowiązków:

księgowanie dokumentów kosztowych, w szczególności faktur zakupu,
znajomość zagadnień związanych z ewidencją środków trwałych i WNiP,
znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
księgowanie wyciągów bankowych,
sprawdzanie i uzgadnianie rejestrów VAT wraz ze sporządzaniem deklaracji VAT,
sprawdzanie poprawności wprowadzonych transakcji,
uzgadnianie kont księgi głównej,
wsparcie pozostałych członków zespołów w przygotowaniu raportów i sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną,
profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/ksiegowa-ksiegowy-gliwice,oferta,5026966

Wolności 191
41-800 Zabrze
ŚląskiePL