Tokarz - Frezer CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Profilogic Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-programowanie maszyn CNC
-obsługa maszyn CNC - toczenie i frezowanie
-praca w warsztacie mechanicznym przy produkcji detali konstrukcyjnych maszyn i urządzeń,

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe - znajomość techniki obróbki ubytkowej,
-minimum 3 lata doświadczenia w produkcji jednostkowej na maszynach CNC,
-znajomość rysunku technicznego,
-znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
-obsługa oprogramowania CAM będzie atutem,
-umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę na korzystnych warunkach,
-możliwość rozwoju zawodowego w zakresie wytwarzania detali i budowy maszyn i urządzeń oraz automatyki
-pracę w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku
-współpraca z doświadczonymi projektantami
-pracę przy użyciu najnowszych narzędzi.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-cnc-wroclaw,oferta,5255467

Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
DolnośląskiePL