TOKARZ
Lokalizacja:
Podkarpackie, Pilzno
Firma:
MET-CHEM ZAKŁADY METALOWO-CHEMICZNE HALINA ŚWIERCZEK
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obróbka detali metodą skrawania przy pomocy obrabiarek mechanicznych
-Obsługa tokarek konwencjonalnych.

Wymagania:
-wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne
-doświadczenie na stanowisku: mile widziane
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
-pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-pilzno,oferta,5211369

3 Maja 178
39-220 Pilzno
PodkarpackiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8721305024