Technik Obróbki Powierzchniowej
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
Fado Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Wymagania:
-wykształcenie min. średnie techniczne
-bardzo dobra organizacja pracy
-chęć do nauki i presja na osiągnięcie celu
-mile widziane doświadczenie w obróbce powierzchniowej

Zakres obowiązków:
-obróbka powierzchniowa detali wykonanych w technologii druku 3D
-obsługa piaskarek, urządzeń wibrościernych i innych urządzeń do obróbki powierzchni
-testy i dobór technologii obróbki

Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilne warunki pracy
-możliwość rozwoju
-ciągłe wyzwania

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technik-obrobki-powierzchniowej-bydgoszcz,oferta,5164830?sug=oferta_bottom_ss_6

Solna 7a
85-862 Bydgoszcz
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9531238897
REGON:
91367623